Link Twin

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38 MB
  • Sürüm 1.1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Carbon Incubator
Bulmaca kategorilerinde yer alan Link Twin mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Muhteşem oyun görselleri ile büyüleyici oyun müziklerinin yer aldığı Link Twin mobil oyununda sürükleyici ögeler ile karşılaşacaksınız. Oyunu oynamak için Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirmeniz yeterli olacaktır. Mekanik hamleler ile kazancınızı artıracak ögeleri değerlendirin. Akıllı cihazlarınızda sıkılmadan vakit geçirmek için sizde Link Twin mobil oyununu tercih edin. 

Kesilmez bir bağlantıyı paylaşan gizemli Tom ve Lily'nin kontrolünü elinize alın. Hiç zorlukları artan gezinmeleri kadar gizemli manzaralar ve zihin bükme bulmaca bir hain dünyasını ortaya çıkarın. Yönlendirmeler doğrultusunda hareket edin, görevleri doğru bir şekilde tamamlayarak oyunun büyülü yönünü keşfedin. 

Yaratıcı bulmaca özelliklerinin bir arada kullanıldığı Link Twin mobil oyununda stratejik bir şekilde ilerleyerek bulmacaları çözün. Çözdüğünüz her bulmaca sizi farklı bir bulmacanın cevabına götürecek nitelikte olacaktır. Tom ve Lily mücadelesinden onları aynı anda hareket ettirin. Bunun için de akıllı cihazınızın dokunmatik kontrollerini kullanmanız gerekiyor. 

Oyunun her nesnesini değerlendirerek karakteri doğru bir şekilde ilerletin, karakterleri aynı anda kontrol ettirin ve zafere giden yolda kazanan kişi siz olun. Cep telefonunuzda oynayacağınız Tom ve Lily oyunu farklı atmosferi ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başaracak nitelikleri bir arada bulunduruyor. 

Link Twin indir